بنا بر گزارش تحلیل گران آهن پرایس در خصوص وضعیت بازار فولاد، تولید کنندگان لوله و پروفیل فولادی ایران درباره استفاده صنعت لوله و پروفیل به‌ عنوان صنعت پایین‌ دست فولاد در ساختمان ‌سازی اظهار دارند، صنعت لوله و پروفیل با توجه به تنوع محصولات آن، ده‌ ها کاربرد گوناگون در صنعت ساختمان‌ سازی دارد. البته در نگاه نخست از موارد مصرف این صنعت فقط در و پنجره ساختمان به چشم می‌آید، اما به‌ جز در و پنجره در ساختمان‌ سازی‌ های مدرن تمامی سازه‌ های لوله‌ ای متشکل از لوله و پروفیل است ، سازه پل طبیعت یا ساختمان‌ های جدید و سینما ها بیشتر از لوله و پروفیل ساخته می ‌شوند.
کاربرد لوله و پروفیل‌ های فولادی روز به روز در حال افزایش است، از این رو میزان تولید و مصرف لوله و پروفیل در حال افزایش است. یکی از مصارف مهم لوله و پروفیل در حوزه مسکن است، به‌ ویژه اینکه برخی کارخانه ‌های لوله و پروفیل محصولاتی ستونی قابل کاربرد در ساختمان‌ سازی را تولید می‌ کنند. بنا هایی در حال ساخت هستند که بخش‌ های گوناگون اسکلت آنها با لوله ساخته می‌ شود.
مهندسی مدرن در ساختمان‌ سازی از در و پنجره گرفته تا راه‌ پله و نرده، کف‌ سازی و ستون و. به‌دلیل جنبه زیبایی، سهولت کار، وزن کمتر، سرعت بالا و به علاوه نرخ مناسب به استفاده از لوله و پروفیل روی آورده ‌اند. ۱۵درصد مصالح ساختمان‌ سازی را آهن ‌آلات به خود اختصاص می ‌دهد، این ۱۵درصد به میلگرد و لوله و پروفیل تبدیل می‌شود، از این‌ رو مسکن پیش‌ رو و کشنده صنعت فولاد به سمت خروج از رکود خواهد بود.
از این رو آنچه سبب رونق بازار می‌شود، افزایش تقاضا است و هم‌ اکنون تقاضا برای ساخت‌ و ساز وجود دارد و حتی خانه ‌دارها نگران خانه‌ دار شدن فرزندان خود هستند و این موضوع نشان می‌دهد این بازار تشنه فعالیت است، از این رو در این بازار می‌توان به‌ خوبی کار کرد، این درحالی است که در کشور نیز با کمبود زمین رو به ‌رو نیستیم.


آهن پرایس لوله ,پروفیل ,رو ,صنعت ,ساختمان‌ ,های ,لوله و ,و پروفیل ,در و ,و پنجره ,ساختمان‌ سازی

تداوم ثبات بازار فولاد با کاهش دلار

فایل های حباب دار بازار مسکن

گلایه آهن فروشان از گرانی میلگرد

تحولات جدید بازار مسکن

کاهش فریبنده ی قیمت آهن آلات

چالش های بازار فولاد

ضعف تقاضای واقعی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

موسسه خیریه سگالمحل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

فروشگاه سیم و کابل تک غرب مجله پزشکی سی گل biliard1 مجله سرگرمی تفریحی تازه ترین آموزش بازی سازی آپشن خودرو | استریو آرام زر موزیک ژینا کالا interior-design11